Januári posztok – III.adag Speciális projekten dolgozik The Laser Light Show – Podcast Fent 2023 első kinézete

Nikki Reed 1988.Május 17.-én született Los Angelesben. Színésznőként ismert, de énekesként, tervezőként és rendezőként és tervezőként is kipróbálta már magát. Első szerepét 2004-ben kapta meg a Tizenhárom című filmben, melynek forgatókönyvét Ő maga írta. Ezután több filmben is látható volt, ám az igazi sikert 2008-ban érte el, amikor megkapta Rosalie Hale szerepét a Twilight Saga-ban. Magánéletével is minden rendben, boldog házasságban él Ian Somerhalder színésszel, akitől egy gyermeke született. A színészetet háttérbe szorította, manapság a Bayou With Love nevet viselő, a fenntarthatóságon alapolú cégével foglalkozik.

  
   

Elite csere, főként a kedvenc lapjaimat szeretném meghívni. Ettől függetlenül kérhetsz cserét, ha megtetszik a lapod témája akkor nyert ügyed van.

   
   

Bayou With Love
2017 -
Nikki számára nagyon fontos a fenntarthatóság, 2017 májusában született meg a Bayou With Love, ahol eleinte inkább ruházati termékeket lehetett vásárolni, ám 2018 januárja óta, együtt műkdönek a Dell céggel, így a Bayou fő kínálata a számítógépekből kinyert aranyból készült ékszerek
Hivatalos oldal Képek
Saját Album
??
Kedvencünk bebizonyított már,hogy az éneklésben is tehetséges.2014-ben kiadott egy dalt, 2017-ben pedig az első nagylemezén dolgozott. Azt,hogy mikor jelenik meg a lemez még nem tudni,ahogyan azt sem,hogy mennyi dalt fog tartalmazni a korong.
Hivatalos oldal Képek
Nikki x Loci
2021. Május 6
2021 Májusában robbant a hír, hogy Nikki és a Loci márka közösen dob piacra egy vegán cipőkollekciót, amelyeket kedvencünk tervezett meg. Később az is kiderült, hogy Nikki a cég kreatív igazgatója, illetve 2021 őszén újabb kollekció jelent meg.
Hivatalos oldal Képek
Szerkesztő:Fruzsi
Nyitás:2011.08.19
Nyitás itt: 2015.05.10
Szolgáltató:Flaunt
Kódok:XX
A amazing-nikkireed.com Magyarország első számú Nikki Reedes rajongói oldala. A lapon a híreket helyezem előtérbe, és csak kevés tartalom lesz található, aminek a másolása tilos! A lap nem áll kapacsolatban Nikkivel, a barátaival, a családjával sem, ez csak egy egyszerű rajongói lap, ami azért jött létre, hogy a fanok értesüljenek a legfrissebb hírekről nap mint nap.

The Hollywood Reporter

A színésznő, a kerámiakészítő Elizabeth Di Prinzioval együtt Hollywood egyik szállodájában, nyitotta meg a Good Things nevű butikot.

Nikki Reed újabb kapott, az egyre növekvő öko-életrajzáshoz: egy világméretű árúrház vezetője lett. Ő és Elizabeth, közreműködnek a Good Things üzlet tulajdonosaiként.

A partnerség akkor született, amikor Reed először ellátogatott a hotellánc egyik szállodájába New Yorkban. A 1 Hotels tulajdonosával folytatott beszélgetése során, javaslatot tettek, hogy támogatnák Reed, a BaYou With Love környezetbarát ékszekcsaladját, egy nyugat-hollywood-i ajándékboltban, ahol Elizabeth-el együtt a teljes üzlethelyiség igazgatói lettek.

A második alkalommal, amikor ide jöttünk (Los Angelesbe) megérhettük, hogy épült fel a szálloda fentről, lefelé – mondta Nikki a The Hollywood Reporter-nek. Rájöttünk,hogy ez hihetetlen módja annak, hogy partnerré váljunk egy márka számára, amelynek ugyan azok a céljai, melyek nekünk. Ezenkívül a világ minden tájáról származó vásárlók jönnek hozzánk folyamatosan ezen az ajtón át.
A látogató környezetbarát ékszereket találnak Reed ékszergyűjteményéből, valamint Di Princho Eart+Element kerámiáit, amelyek modern edényeket, vázákat és dekorációkat tartalmaznak.
Tegyük egyértelművé, hogy a színésznő nem csak a nevével jelzi a márkát, mint a bolt tulajdonosa: Minden kézzel jelölök meg, és bélyegzek, amíg az ujjaim feketéssé nem válnak a tinta miatt, Elizabeth pedig mindent regisztrál, és mindent megtervez. Minden este kapcsolatba lépünk, állandóan csinálunk valamit.

A Good Thing célja, az angyalok városának, városán kívüli ábrázolása ” Nagyon szeretnénk, ha érdekes látogatást kínálnánk a vendégeinknek. Régóta Los Angeles a mozi és a televíziózás városának tekintik, és bár ez vonza az embereket, van egy másik oldala is, amelyet nagyon jól ismerek, mert itt nőttem fel, és ez az oldal a művészetre, az élőlényekre és a természetre összpontosít.
A kínál termékek, teljes mértékben összhangban állnak a környezetvédelem küldetésével a luxusszállodában, amely magába foglalja a természetes és az újrahasznosított anyagok felhasználását a környezetvédelem támogatására.

Szerencsések vagyunk, hogy olyan helyen élünk, ahol hegyek, óceán és minden más elem található, olyan sok ember van, akiket az élet holisztikusabb megközelítésre ihletett. Nikki és Elizabeth arra törekszenek, hogy lehetőséget biztosítanak az embereknek megízlelni ezt az életmódot, egy olyan gyakorlati szemináriumok naptáron keresztül, amely mindent tartalmaz az ételekről, a növényi szinezékekkel történő színezés megtanulásáról, az egészséges fürdőzésről, a seprűk készítéséről, és még gyógyszertári ötleteket is tartalmaz.
Nem ez az első alkalom, hogy Reed és Di Prinzio egyesítik erőiket. A csapat első közös vállalkozása tavaly decemberben, az ünnepi időszakra nyitott meg ideiglenesen.